en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.pl
Zakwaterowanie w Europie i w świecie   |   Rezerwacja (Log on)
Świat > Austria > Kasten bei Böheimkirchen > Pedro's
Pedro's 4*

Pedro's, Dörfl 19, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Austria Lower Austria

Mapa             Poleć ten hotel:

Album Zdjęć

Kliknij na zdjęcie i przejrzyj wszystkie dostępne zdjęcia do Pedro's.

Rodzaj zakwaterowania

Hotel

Wyposażenie hotelu

zwierzęta domowe są akceptowane, wędkowanie, piesze wycieczki, bezpłatne WiFi, restauracja, bar, sauna, ogród, taras, pokoje dla niepalących, pokoje rodzinne.

Akceptowane karty kredytowe

Maestro, Bankcard, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card.

Przyjazd

od 17:00 do 21:30

Odjazd

od 07:30 do 10:00

Pokoje/Pokoi

Rodzaj pokojuMaksymalna liczba osób Cena
Pokój podwójny
prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, wanna lub prysznic, telewizor, telefon, telewizja satelitarna, minibar, balkon
2       Po zadaniu daty i sprawdzeniu dostępności, pojawią się
również ceny hotelów w danym okresie!
Suita
biurko, część wypoczynkowa, ogrzewanie, garderoba, wykładzina podłogowa, pokoje łączone, sofa, szafa, przyjazny alergikom, środki czystości, prysznic, wanna, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, dodatkowa toaleta, dodatkowa łazienka, telefon, telewizja satelitarna, telewizor LCD/telewizor plazmowy/telewizor z płaskim ekranem, minibar, budzenie na życzenie, widok na ogród, widok na góry, dojście na wyższe piętra tylko schodami
4       Po zadaniu daty i sprawdzeniu dostępności, pojawią się
również ceny hotelów w danym okresie!

Przelicznik kursu

Krótki opis

Położony w pięknej scenerii u podnóża Alp i tylko 25 minut jazdy od Wiednia, hotel Pedro od 20 lat znany jest z doskonałego poziomu usług oraz z niepowtarzalnej austriacko-śródziemnomorskiej atmosfery.

Hotel Pedro oferuje miłą atmosferę i mieści się w starannie odrestaurowanym pałacu, idealnym dla osób poszukujących wypoczynku, biznesmenów i smakoszy. Tutaj czekają na Państwa przyjemne chwile relaksu, przytulne i wygodne pokoje, wielokrotnie nagradzana restauracja, bar z kominkiem i Sweet Lounge. Otaczający hotel park o powierzchni 30 000 m², stanowiący część Lasku Wiedeńskiego, jest doskonałym miejscem na pobyt między Wiedniem i St. Pölten.

Please note that breakfast is not available on Sundays.

Zasady anulowania

Ochrona danych osobowych   Patrz informacje dotyczące kart kredytowych

- - - - - - - - - -

Zmienić datę Pedro's****