en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.pl
Zakwaterowanie w Europie i w świecie   |   Rezerwacja (Log on)
Świat > Austria > Kasten bei Böheimkirchen > Pedro's
Pedro's 4*

Pedro's, Dörfl 19, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Austria Lower Austria

Mapa             Poleć ten hotel:

Album Zdjęć

Kliknij na zdjęcie i przejrzyj wszystkie dostępne zdjęcia do Pedro's.

Rodzaj zakwaterowania

Hotel

Wyposażenie hotelu

restauracja, zwierzęta domowe są akceptowane, bar, sauna, ogród, taras, pokoje dla niepalących, wędkowanie, pokoje rodzinne, piesze wycieczki, bezpłatne WiFi.

Akceptowane karty kredytowe

Maestro, Bankcard, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card.

Przyjazd

od 17:00 do 21:30

Odjazd

od 07:30 do 10:00

Pokoje/Pokoi

Rodzaj pokojuMaksymalna liczba osób Cena
Pokój podwójny
minibar, prysznic, telewizor, telefon, balkon, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic
Pokój dwuosobowy typu Standard
2       Po zadaniu daty i sprawdzeniu dostępności, pojawią się
również ceny hotelów w danym okresie!
Suita
minibar, prysznic, wanna, telefon, suszarka do włosów, biurko, część wypoczynkowa, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, ogrzewanie, garderoba, telewizja satelitarna, wykładzina podłogowa, dodatkowa toaleta, pokoje łączone, telewizor LCD/telewizor plazmowy/telewizor z płaskim ekranem, sofa, budzenie na życzenie, szafa, widok na ogród, widok na góry, przyjazny alergikom, środki czystości, dodatkowa łazienka, dojście na wyższe piętra tylko schodami
Apartament typu Suite z 2 sypialniami
4       Po zadaniu daty i sprawdzeniu dostępności, pojawią się
również ceny hotelów w danym okresie!

Przelicznik kursu

Krótki opis

Położony w pięknej scenerii u podnóża Alp i tylko 25 minut jazdy od Wiednia, hotel Pedro od 20 lat znany jest z doskonałego poziomu usług oraz z niepowtarzalnej austriacko-śródziemnomorskiej atmosfery.

Hotel Pedro oferuje miłą atmosferę i mieści się w starannie odrestaurowanym pałacu, idealnym dla osób poszukujących wypoczynku, biznesmenów i smakoszy. Tutaj czekają na Państwa przyjemne chwile relaksu, przytulne i wygodne pokoje, wielokrotnie nagradzana restauracja, bar z kominkiem i Sweet Lounge. Otaczający hotel park o powierzchni 30 000 m², stanowiący część Lasku Wiedeńskiego, jest doskonałym miejscem na pobyt między Wiedniem i St. Pölten.

Please note that breakfast is not available on Sundays.

Zasady anulowania

Ochrona danych osobowych   Patrz informacje dotyczące kart kredytowych

- - - - - - - - - -

Zmienić datę Pedro's****